MÖBLER / Bord / Nattygsbord 9166082
nr 916 6082
Nattygsbord
1930-tal, längd: 38, djup: 33, höjd: 57
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 18:47:59
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)